0-800-500-632

0-800-500-632

Company image

Simple ingredients,nothing more.

What is Nashé?

At Nashé we make yogurts with simple ingredients and add nothing more. We mix the best ancient Greek traditions with some European tastes, which allows getting the most natural product possible every day. Our yogurts do not contain any of these horrible nutritional supplements. We only use the best raw milk from farms that do not use any kind of growth hormones such as rBST.

Nashé is more than 500 ml of best milk in each pot of yogurt, a very special soft cheese and Halloumi cheese.

Company picture

4x the milk to make one

cup of Nashé yogurt

One serving of Nashé uses 4x the amount of milk as a regular cup of yogurt, making a thick, protein-rich yogurt.

When our ancestors began to make yogurt (its first mention refers to 6000 BC!), they did not know about starch or dry milk - none of the existing supplements that allow you to make a drinkable yogurt thick. Therefore, the only way to thicken it was to strain the liquid (whey), winding up to 75% of it. Therefore, it took 4 kilograms of raw milk to make 1 kilogram of thick yogurt. However, this product was completely natural with an intense taste. Just this very same way they did, we make our Nashé yoghurt.

More details

Our products

We'll complete translating this page very soon. Please forgive us for this inconvenience.
Nashé yogurts, so rich with minerals and proteins, differ from other yogurts with their very natural and intense taste.

Drinkable yogurt

Nashé Yogurts

Cream cheese

Soft cheese

Halloumi

Probiotics

 • Vacancy picture

  Plain drinkable yogurt

  Intense milky taste, nice texture and 3.5% fat. Own recipe and production technics with no additives or synthetic components.
  Amount/100g:• Protein: 2,8g• Fat: 3,5g• Carbohydrate: 4,2g• Calories: 57• Serving size: 250ml

Nashé advantages

Best in class raw milk

Finest traditions

Rich natural taste

Nashé production process

Illustration
 • Step 1

  First, as our ancestors did, we make what is kind of regular drinkable yogurt from the best milk with adding the correct cultures.

 • Step 2

  When it's ready, we strain the whey, the water in milk, and wind up taking about 75% of that water out. This means that to make one cup of Nashé yogurt we require about 4 times the amount of milk required to make a regular cup of yogurt. 

 • Step 3

  As a result of this process, Nashé yogurt contains 2-3 times the protein count of standard yogurt. We now only got to add our home made confitures, pack it, and it's ready!

Our partners

We work with these retailers

Partner logo

Fora

Partner logo

Silpo

Partner logo

Goodwine

Locations

Nashé products could be found in the selected shops of Kyiv and region, as well as in Lviv, Kharkiv, Dnipro and Ternopil.Here are the exact locations:

Kyiv and region

Lviv

Dnipro

Kharkiv

Ternopil

 • Kyiv

  GoodWine:• 9 Mechnikova street, Kyiv
  Le Silpo:• 6 Basseina street, MANDARIN Shopping Center, Kyiv
  Silpo:• 7 Koneva street, Kyiv• 21 Marshal Timoshenko street, Kyiv• 1B Pavla Tychiny street, Kyiv• 20D Polyarna street, Kyiv• 1A Sportivna square, GULLIVER Shopping Center, Kyiv• 27B Geroiv Stalingradu avenue, Kyiv• 33a Dniprovska Embankment, Kyiv• 140 Soborna street, Sofiivska Borshchahivka, Kyiv Oblast

FAQ

We'll complete translating this page very soon. Please forgive us for this inconvenience.Look through the answers to the most popular questions of our customers. Didn’t find what you need? Just send us a request and we will get in touch with you shortly.

 • Що таке йогурт?

  На думку одних дослідників, цьому напою близько 8000 років, інші вважають, що він наполовину молодший (менший). Але так чи інакше, майже всі дослідники схиляються до того, що ті, хто вживає цей смачний напій з заквашеного спеціальним чином молока збагачують та приносять користь своєму організму в цілому.

  Уродженець Харківської області, основоположник геронтології, лауреат Нобелівської премії Ілля Мечников, який вивчав йогурт в Інституті Пастера в Парижі, стверджував, що вживаючи йогурт можуть дожити до 150 років.

  А скоро ми разкажемо вам як краще приготувати йогурт в домашніх умовах.
 • Що таке грецький йогурт?

  Будь він грецький або турецький, але традиційний продукт під назвою ""грецький"" або ""фільтрований"" йогурт виходить з питного йогурту шляхом відділення сироватки і доведення консистенції до досить густої, щоб в ньому могла стояти ложка.

  До речі, подібним чином наші бабусі готували сир в селах: пам'ятайте як з підвішеної хустки або марлі стікала сироватка? Це вона, фільтрація. Різниця тільки в тому, що греки додавали вершки для підвищення жирності і використовували бактерії, які надають грецькому йогурту характерну кислинку.

  Ми, в Nashé, теж робимо грецький (за технологією) йогурт, тільки з більш європейським, менш кислим смаком, привезеним з Франції.
 • Чому в йогуртах Nashé так багато білків?

  Процес приготування густого йогурту ми починаємо з йогурту питного. Потім ми відокремлюємо від питного йогурту до 75% сироватки. Це означає, що для приготування Nashé ми використовуємо приблизно в 4 рази більше молока, ніж в звичайному йогурті. В результаті, більша частина білків залишається в продукті, тому в йогурті Nashé їх в 2-3 рази більше, ніж в звичайному йогурті.
 • Як у вас виходить зробити густий йогурт без крохмалю?

  Сухе або відновлене молоко, крохмаль, а іноді і модифіковані його похідні, почали застосовувати промислові виробники в цілях економії, так можна зробити 1 кілограм "загущенного" йогурту з 800 гр молока.

  Ми вирішили, що здоров'я і натуральність важливіші, і тому застосовуємо традиційну, "грецьку" технологію. Але і молока доводиться витрачати близько 3 кілограмів на отримання 1 кілограма смачного, насиченого йогурту.
 • Який йогурт краще, з крохмалем або без?

  По-перше, краще коли йогурт! )

  Якщо серйозно, то це особиста справа кожного. Ми впевнені, що чим більше натуральних інгредієнтів містить в своєму складі продукт, тим він корисніший і тому робимо для себе і для тих, хто дотримується такої ж думки, продукт, повний натурального смаку, вітамінів, протеїнів і кальцію. Крохмаль же можна отримати з'ївши картоплі. )
 • Що таке пробіотики?

  Пробіотики - це харчові інгредієнти в вигляді живих мікроорганізмів, які, при систематичному вживанні, позитивно впливають на оранізм людини в результаті нормалізації складу та/або підвищення біологічної активності нормальної мікрофлори кишечника. Цими живими мікроорганізмами ми заквашуємо йогурт, а далі, при виробництві йогурта, отримуємо сироватку. На основі сироватки ми виготовили напій "Пробіотик", який збагатили молочнокислою мікрофлорою, мікроелементами, вітамінами та додали свіжих ягід.
 • Ягоди і фрукти в конфітюрах Nashé справжні?

  Виключно! Все конфітюри ми виготовляємо самі, забезпечуючи якість і гарантуючи відсутність яких-небудь ароматизаторів, стабілізаторів, підсолоджувачів або іншої хімії. Справа принципу.
 • На поверхні йогурту збирається рідина. Це нормально?

  Так! Ця рідина - сироватка. Вона сама по собі корисна і багата мінеральними речовинами, тому краще її не виливати. Але якщо лінь розмішувати - будь ласка. )
 • У мене непереносимість лактози. Чи можу я не дивлячись на це насолоджуватися йогуртами Nashé?

  Про це найправильніше проконсультуватися з дієтологом або сімейним лікарем.

  Ми ж можемо тільки сказати, що в нашому йогурті набагато менше лактози, так як при виробництві основна її частина видаляється з сироваткою в процесі фільтрації, а продукт концентрує в собі більшу частину білків та кальцію, чим знижує ризик порушення травлення.
 • Чи додаєте ви цукор в ваші продукти?

  Дуже мало. Ми вже знизили його кількість на 30% і намагаємося зменшити його ще більше. Але так як ми принципово не застосовуємо ніяких ненатуральних підсолоджувачів, трохи натурального цукру все ще залишається в конфітюрах.
 • Продукти Nashé - органічні?

  Ми не ставили собі за мету зробити сертифікацію органічного виробництва, вважаючи за краще концентруватися на принциповому використанні тільки чистих, натуральних інгредієнтів. Нас мало і нам складно встигнути за всіма віяннями моди відразу, а ось від своїх принципів натуральності та чистоти продукту ми не відмовляємося, вони у нас в пріоритеті. Раз ви читаєте ці рядки, напевно вони у нас з вами спільні.
 • Чи можна вживати ваші продукти після закінчення терміну придатності?

  Ми наполегливо рекомендуємо насолоджуватися йогуртом Nashé до закінчення його терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Скільки кальцію містить одна баночка йогурту?

  Одна баночка йогурту Nashé (180г) містить до 220 мг кальцію.

Contact us

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.